Hizmetlerimiz

Proje Yönetimi;

Projenizin hedefine ulaşıp bitirilmesi için AHD Reklam Ümraniye Tabela ve Ümraniye dijital baskı Firması olarak ekibimiz;

Kaynakların planlanması, projenin organizasyonu, malzemelerin tedarik edilmesi ve yönetilmesi süreçlerini disiplinli şekilde tamamlamaktadır. Projeniz sonuçlanana kadar AHD Ümraniye Tabela Firması bütün bu süreçleri detaylı şekilde yönetir ve projenizin sonucuna hatasız olarak ulaşır.

Keşif;

Keşif ekibimiz için sadece ölçülendirmek değil müşterilerimizin hayalleri doğrultusunda uygun fikirler geliştirerek yönlendirmede bulunmaktır. Sonrasındaysa; ekibimizce uygulama aşamasında karşılaşacağımız engelleri belirlemek dolayısıyla montaj öncesinde uygulama planlamasını yapıp zamandan tasarruf ederek müşteri memnuniyeti için projeyi uygun hale getirmektir.

Üretim;

Tabela üretiminde kullandığımız malzemeler şu şekildedir; Alüminyum kompozit, poliüretan, polietilen-polimer, polikarbonat, pvc, polipropilen ve termoplastiklerdir. Son teknolojiyi kullanarak en kaliteli malzemeleri kullanmaktaki amacımız tabelalarımızın uzun süreli kullanılabilmesini ve suya, kötü hava koşullarına dayanıklı olmalarını sağlamaktır.

Lojistik ve Montaj;

Sağlam lojistik altyapısına sahip olduğumuz için Lojistik ve Montaj konusunda titiz ve profesyoneliz. Verdiğimiz termin tarihi içerisinde gerek mevcut tabelanın sökümünde gerekse yeni tabela veya diğer reklam materyallerinizin montajında titizlik ile depolanma yapılıp tam zamanında montaj sağlanmaktadır.