Ümraniye tabela ve Ümraniye dijital baskıdan hayalinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştüren projeler...
Işıklı Reklam Tabelası
Işıklı Reklam Tabelası

Işıklı Reklam Tabelası

ümraniye-tabela-istanbul-tabela-kutu-harf-ışıklı-dijital-baskı

Işıklı Tabela; yapım aşamasında birçok çeşit aydınlatma malzemeleri kullanılan tabela çeşididir. Işıklı tabela sistemleri; led lamba, floresan lamba, neon gibi yüksek kaliteli aydınlatma malzemeleri ile imal edilmektedir ve bu tabela çeşidi işyerinizin tanıtımının hava karardığında görünüp tanınabilmesini sağlayan tanıtım görselleridir. Tabelanın üretiminde kullanılan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam ve tanıtım yazıları her açıdan fark edilebilir.

 

Işıklı Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Işıklı tabelaların yapımında ışığı tamamen karşı tarafa ileten folyo, vinil, pleksi veya baskı kullanılmaktadır. Bu çalışmanın devamında da demir ya da alüminyumdan imal edilen bir iskelet, bu iskeletin çevresinin imalında 12 santimetrelik oluklu alüminyum profilden faydalanılmaktadır. Ön kısımda ışığı yansıtan pleksiglass ya da polikarbon levhalardan yararlanılır. Arka yüzeyde ise ışığın eşit şekilde yansıması için kullanılan alüminyum gofrajlı levha bulunmaktadır. Aydınlatma görevini ise floresan lambalar, led lambalar ya da neonlar sağlamaktadır.

Standart ışıklı tabelalar, hazır olarak üretilen alüminyum kasalardan üretilmektedir. Bu görsellerin en ölçüsü olarak 7 santimetreden 15 santimetreye kadar derinliği vardır. Montajının düz şekilde yapılabildiği gibi, detaylı desenlerde, farklı şekillerde de uygulanabilmektedir. Renk tercihleriyle ilgili birçok alternatif bulunmaktadır.

Işıklı Tabela Hizmetlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sahada gördüğümüz birçok ışıklı tabela çalışması, maliyeti en aza düşürmek düşüncesiyle kalitesiz ve hatalı malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.

Hatalı ürünlerden bazıları; beyaz zemin kullanılarak üretilen tabelalarda dalgalı bir görüntü varsa, bilinmelidir ki hatalı malzemeler kullanılmıştır. Işığın kullanılan malzemeyle ahenk oluşturarak, homojen görüntülü tabela yapılması için işinde uzman olan bir ekipten hizmet almak gerekmektedir.

Ayrıca tabelanın montaj yapılacağı yerin analizinin çok dikkatli yapılması gerekmektedir. Tabelanın montaj edileceği yerdeki hava şartlarına uygun ölçüler dikkatle karar verilmelidir.

Işıklı Tabela Fiyatları Ortalama Nedir?

Tabelanın m2 fiyatı üretimde kullanılacak malzemelere veya tabelanın ölçülendirilmesine göre değişiklik göstermektedir. Ekibimizin üretiminden titizlikle çalışılarak üretilmiş olan ışıklı tabelaları, en uygun fiyatlarla sizlere iletmekten mutluluk duyuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz Projelerimize Blog sayfamızdan erişebilirsiniz.

Referanslarımıza buradan erişebilirsiniz.

Broşürümüzü buradan inceleyebilirsiniz.

Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizimle iletişime Geçiniz.

AHD Reklam Teklif Ekibi

Proje ve Teklif : ahdreklam@gmail.com