Ümraniye tabela ve Ümraniye dijital baskıdan hayalinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştüren projeler...
Cam Giydirme
Cam Giydirme

Cam Giydirme

ümraniye-tabela-istanbul-tabela-kutu-harf-ışıklı-dijital-baskıCam giydirme Nedir?

Cam kaplı binalarda kullanılan giydirme tekniği kullanılan bir folyo türüdür.

Cam Giydirme Çeşitleri Nelerdir?r

İkiye ayrılır; one way vision (owv) veya folyo baskıdır. Kullanılan one way vision malzeme delikli folyodur. Dışarıdan bakıldığında içeriyi göstermeyen ancak içeriden dışarısıyı gösteren özelliğe sahiptir. Ancak delikli yapısı olduğu için görsel kaybı yaşanmaktadır, bu yüzdendir ki küçük detaylı baskılar one way için tercih edilmemelidir. Ayrıca One way vision üstüne UV veya da solvent baskı tekniği ile uygulanır.

Cam üzerine şeffaf folyo olarak da uygulanarak baskı yapılabilir. İstenirse tam şeffaf folyo üzerine baskı yapılıp baskısız olan kısımlarda folyonun yapışkan hissi olmadan giydirme yapılabilir. Şeffaf folyoda görsel olarak renk doygunluğu daha azdır. Bu tür giydirmeler bütün cama veya cepheye yapılabileceği gibi kısmi veya şekilli olarak da (cut-out) yapılabilir.

Folyo üzerine dijital baskı basma tekniğinde kullanılan laminasyonlarsa yine aynı yapışkan ve pvc özelliklerine sahiptir, ancak laminasyonların üretiminde güneşten dijital baskıyı korumak adına UV tekniği uygulanır, bu şekilde güneş ışınlarının dijital baskıyı soldurmasını önlemekte ciddi bir koruma sağlanmaktadır.

Cam Giydirme Kullanım Alanları Nerelerdir?

Genellikle büyük alışveriş merkezleri, belediye binaları, veya camlı temaya sahip şirketler; kendi tanıtımlarını yapmak veya ürün reklamı yapmak amacı ile giydirme tekniğini talep eder.

Ayrıca şirket içlerinde cam ile ayrılmış olan bölmelere de giydirme işlemi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra bayan kuaförü cam giydirme örnekleri, buzlu folyo kaplama, kumlu folyo kaplama, market cam giydirme, cam masa folyo kaplama gibi cam reklamları uygulamalarına cevap verebilmekteyiz.

Her ihtiyacınıza en kaliteli ve hızlı şekilde dönüş yapmayı hedefleyen AHD Reklam farklı fikirlerinize çözüm sunmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz Projelerimize Blog sayfamızdan erişebilirsiniz.

Referanslarımıza buradan erişebilirsiniz.

Broşürümüzü buradan inceleyebilirsiniz.

Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizimle iletişime Geçiniz.

AHD Reklam Teklif Ekibi

Proje ve Teklif : ahdreklam@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir