Cam Giydirme

Cam Giydirme ve Ofis Giydirme

Cam giydirme Nedir?

Cam giydirme; cam kaplı binalarda kullanılan giydirme tekniği kullanılan bir cam reklamları folyo türüdür. Tüm cam cepheye cam reklam giydirme, belirli bir kısmı cam reklam giydirme veya mekan içi ofis giydirme gibi birçok uygulamada kullanılır.

Cam Reklam Giydirme Modelleri Nelerdir?

İkiye ayrılır; one way vision (owv) veya folyo giydirmedir. Kullanılan one way vision malzeme delikli folyodur. Ayrıca bu cam reklamları işlemine delikli folyo olarak ta bilinmektedir. Dışarıdan bakıldığında içeriyi göstermeyen ancak içeriden dışarıyı gösteren özelliğe sahiptir. Ancak folyo giydirme uygulamasında delikli yapı itibariyle görsel kaybı yaşanmaktadır, bu yüzdendir ki küçük detaylı baskılar one way vision folyo için tercih edilmemelidir. Ayrıca One way vision baskı üstüne UV veya da solvent baskı tekniği ile uygulanır.

Cam üzerine şeffaf folyo olarak da uygulanarak dış cephe cam giydirme yapılabilir. İstenirse tam şeffaf folyo üzerine baskı yapılıp baskısız olan kısımlarda folyonun yapışkan hissi olmadan dış cephe cam reklamları ile kaplama yapılabilir. Şeffaf folyoda görsel olarak renk doygunluğu daha azdır. Bu tür dış cephe cam reklamları kaplamalar bütün cama veya cepheye yapılabileceği gibi kısmi veya şekilli olarak da (cut-out) yapılabilir.

Folyo üzerine dijital baskı basma tekniğinde kullanılan laminasyonlarsa yine aynı yapışkan ve pvc özelliklerine sahiptir, ancak laminasyonların üretiminde güneşten dijital baskıyı korumak adına UV tekniği uygulanır, bu şekilde güneş ışınlarının dijital baskıyı soldurmasını önlemekte ciddi bir koruma sağlanmaktadır. Ve böylece dış cephe cam reklamları kaplaması uzun süre koruma altına alınmış olur.

NEDEN ONE-WAY VISION ?

Dış cephe cam kaplama uygulaması olan One way vision, ince olmasına rağmen çok dayanıklı bir malzemedir. Malzemenin üzerindeki deliklerin çapları değişkendir. Deliklerin çapları ne kadar az olursa görselin kalitesi de bu oranla artmaktadır.

One way vision baskıda solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Bu sayede boyalar bina cephelerinde sert koşullara yüksek dirence sahip olmaktadır. Solvent bazlı boya güneş ışığı, kar, yağmur gibi etkenlere karşı gayet dayanıklıdır. Bu sayede reklamınız uzun süre bina cephesinde veya mağaza camlarında uzun süreler kullanılabilir.

Otobüs, araba gibi taşıtların camlarına da one way vision kaplama yapılmaktadır. İçerde bulunan bölümden dışarı rahat bir şekilde görünebildiği için görüntü alanı kısıtlanmamaktadır.

ONE WAY VISION KULLANIM ALANLARI

One way vision baskı için tasarım yaparken malzemenin delikli olduğunu unutmamak gerekmektedir. Aksi halde baskıdan sonra görselin görünümü beklediğiniz şekilde olmayabilir.

AHD Reklam olarak 12 yıllık dijital baskı tecrübemiz ile siz müşterilerimize en iyi kalitede one way vision baskı yapmaktayız. One way vision baskı işlemi ve montajı çok dikkatlice yapılmalıdır. Sektördeki tecrübemiz ve müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özen ile en iyi hizmeti vermekteyiz.

Cam Giydirme Kullanım Alanları Nerelerdir?

Genellikle büyük alışveriş merkezleri, belediye binaları, veya camlı temaya sahip şirketler; kendi tanıtımlarını yapmak veya ürün reklamı yapmak amacı ile giydirme tekniğini talep eder.

Ayrıca; esnaflar dükkan cam kaplama, market cam giydirme,

Ayrıca şirket içlerinde cam ile ayrılmış olan bölmelere de giydirme işlemi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra bayan kuaförü cam giydirme örnekleri, buzlu folyo kaplama, kumlu folyo kaplama, market cam giydirme, cam masa folyo kaplama gibi cam reklamları uygulamalarına cevap verebilmekteyiz.

Her ihtiyacınıza en kaliteli ve hızlı şekilde dönüş yapmayı hedefleyen AHD Reklam farklı fikirlerinize çözüm sunmaktadır.

Cam Cephe Kaplama Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Dükkan cam giydirme fiyatları yapılacak çalışmanın m² sine göre değişmektedir. Prensibimiz gereği ucuz ve kalitesiz malzeme kullanmamakta, kullandığımız en üstün makinalarımız ve en kaliteli boyalarımız ile sizlere en uygun cam giydirme fiyatları vermekteyiz.

2 Comments

  1. certainly like your web-site but you have to check the spelling on several of your posts. Many of them are rife with spelling issues and I to find it very bothersome to inform the reality however I will certainly come again again.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir