Ümraniye tabela ve Ümraniye dijital baskıdan hayalinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştüren projeler...
Dijital Baskı
Dijital Baskı

Dijital Baskı

ümraniye-tabela-istanbul-tabela-kutu-harf-ışıklı-dijital-baskıDijital Baskı Nedir?

Dijital baskı merkezlerinde ya da bilgisayar programlarında hazırlanan aklınızdaki tasarımların veya fotoğrafların ilerlemiş baskı teknolojili makinelerinde nitelikli personelle el değmeden basılmasına denir.

Son 10 yılda reklam amacıyla internet tüketimi artmasına rağmen, dijital baskı aynı önemde reklam amacıyla önemli role sahiptir. Birçok şirket veya esnaf reklam ve tanıtım amacıyla dijital baskı yaptırmak durumdadır.

Bizler de Ümraniye Dijital Baskı Merkezi olarak aklınızdaki tasarımları reklama dönüştürmek için hatasız işlerde hızlı çözümlerle hizmetinizdeyiz.

Dijital Baskı Nasıl Üretilir?

Dijital baskı tasarımı bilgisayarda Corel draw gibi vektörel tasarım yada Photohop gibi grafik tasarım programlarında hazırlanan dataların, fotoğrafların, tasarımların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısının alındığı bir teknik ile üretilir. Bu bir bina giydirmesi, cam giydirmesi olabilir.

Dijital Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Dijital baskı çeşitleri, branda, afiş, vinil, one way vision, cast folyo, şeffaf folyodur. İç ve dış mekanlarda kullanılacak olan tüm baskı çeşitlerini kapsar.

 

Neden Dijital Baskı seçilmeli?

Dijital baskı özellikle az miktarda baskı, hızlı teslim istenen işlerde kullanılması gereken önemli tekniklerden biridir. Bütçenizi zorlamayacak şekilde tanınmak ve bilinirliğinizi arttırmak için dijital baskı tekniğini tercih etmelisiniz.

Dijital Baskı Avantajları Nelerdir?

Dijital baskı tasarım ve ebatlarına göre uygun fiyatlıdır.

Şirketlerin, dükkanların reklam kampanyalarını üzerine basarak belirtmek için uygun bir yöntemdir. Daha az para harcayarak en faydalı reklam yapma yoludur.

Örnek verecek olursak; folyo baskı, vinil baskı, uv dijital baskı materyallerinden birini herhangi birini kullanarak yaptığınız kampanyayı veya yeni çıkardığınız ürünü büyük ebatlarda sergileyerek tanıtabilirsiniz.

Djital Baskı Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Dijital baskı fiyatları yapılacak çalışmanın m² sine göre değişmektedir. Prensibimiz gereği ucuz ve kalitesiz malzeme kullanmamakta, kullandığımız en üstün makinalarımız ve en kaliteli boyalarımız ile sizlere en uygun dijital baskı fiyatları vermekteyiz.

Gerçekleştirdiğimiz Projelerimize Blog sayfamızdan erişebilirsiniz.

Referanslarımıza buradan erişebilirsiniz.

Broşürümüzü buradan inceleyebilirsiniz.

Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizimle iletişime Geçiniz.

AHD Reklam Teklif Ekibi

Proje ve Teklif : ahdreklam@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir