Dijital Baskı

Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı merkezinde ya da bilgisayar programlarında hazırlanan aklınızdaki tasarımların veya fotoğrafların ilerlemiş baskı teknolojili makinelerinde nitelikli personelle el değmeden dijital matbaada basılmasına denir.

Son 10 yılda reklam amacıyla internet tüketimi artmasına rağmen, dijital baskı aynı önemde reklam amacıyla önemli role sahiptir. Birçok şirket veya esnaf reklam ve tanıtım amacıyla baskı merkezine dijital baskı yaptırmak durumdadır.

Bizler de Ümraniye Dijital Baskı Merkezi olarak aklınızdaki tasarımları reklama dönüştürmek için hatasız işlerde hızlı çözümlerle hizmetinizdeyiz.

Dijital Baskı Nasıl Üretilir?

Dijital baskı tasarımı bilgisayarda Corel draw gibi vektörel tasarım yada Photoshop gibi grafik tasarım programlarında hazırlanan dataların, fotoğrafların, tasarımların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısının alındığı bir teknik ile üretilir. Bu baskı reklamı bir bina giydirmesi, cam giydirmesi olabilir.

Dijital Baskı Reklamı Çeşitleri Nelerdir?

Dijital baskı çeşitleri, dijital uv baskı, branda baskı, afiş, vinil baskı, one way vision, folyo baskı, dekota baskı, delikli folyo baskı, yapışkanlı folyo baskı, şeffaf folyo baskıdır. Dijital folyo baskı iç ve dış mekanlarda kullanılacak olan tüm baskı çeşitlerini kapsar.

Neden Dijital Baskı seçilmeli?

Dijital baskı özellikle az miktarda baskı, hızlı teslim istenen işlerde kullanılması gereken önemli tekniklerden biridir. Bütçenizi zorlamayacak şekilde tanınmak ve bilinirliğinizi arttırmak için dijital baskı tekniğini tercih etmelisiniz.

Dijital baskıyı örneğin; henüz açılmamış bir mağazanızın ‘yakında buradayız’ afiş baskısını bastırabilirsiniz. Veya indirimlerinizi ve promosyonlarınızı duyurmak istediğiniz kitleye iletmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca tabelanıza destek olarak camlarınıza one way vision, folyo, delikli folyo baskısı yaptırabilirsiniz.

Gelecekte Dijital Baskı

Teknolojinin hızla geliştiği dünyamızda matbaacılık sektörünün de bu değişime ayak uydurması ve değişmesi kaçınılmaz. Geçtiğimiz yıllarda reklam baskı alanında önemli adımlar atıldı ve hala atılmaya devam ediyor. Bu değişimlerle birlikte pek çok baskı ürünü için dijital baskı kullanımı daha avantajlı hal almaya başlıyor.

Türkiye’nin en kaliteli malzemelerini kullanan AHD Reklam olarak, misyonumuz dünyada gelişen ve geliştirilen baskı teknolojilerini sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek. Bu nedenle de AHD Reklam olarak birçok teknoloji projesini kendi içimizde yürütüyor, dünyaya baskı alanında öncülük etmeye çalışıyoruz. Siz de on binlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti AHD Reklam farkıyla alabilirsiniz.

Folyo Baskı Nedir?

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uygulama yapılır. Yapışkanlı folyo baskıyı hem iç mekan hem de dış mekanlara rahat bir şekilde uygulanır. Folyo baskı istenilen ebatlarda iç mekan veya dış mekan baskı makinalarında yapılır. Üzerine parlak veya mat laminasyon uygulandığında dayanıklılığı artar. Güneş ışınlarından ve kötü hava koşullarından 3 yıl boyunca etkilenmeyen folyo baskıyı yıllar geçse de ilk günkü renkleriyle kullanabilirsiniz. Folyo Baskı kullanım alanlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Bina cephe kaplama – Bina cephe giydirme
  • Fuar reklam standları
  • İç mekan tasarımları – İç dekorasyonlar
  • Vitrin reklamları
  • Reklam stickerları
  • Cam folyo giydirme – Cam folyo kaplamaGerçekleştirdiğimiz

Dijital Baskı Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Dijital baskı fiyatları yapılacak çalışmanın m² sine göre değişmektedir. Prensibimiz gereği ucuz ve kalitesiz malzeme kullanmamakta, kullandığımız en üstün makinalarımız ve en kaliteli boyalarımız ile sizlere en uygun dijital baskı fiyatları vermekteyiz.

1 Comment

  1. Great write-up, I am normal visitor of one?¦s web site, maintain up the excellent operate, and It is going to be a regular visitor for a long time.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir