Cephe Tabelası & Cephe Giydirme

ümraniye-tabela-istanbul-tabela-kutu-harf-ışıklı-dijital-baskı

Cephe Tabelası

Sahip olduğunuz mağazanızın görünen yüzü olan cephe tabelaları, dükkan tabelası şeklinde de bilinir. Kutu pleksi harf tabeladan, ışıklı pleksi kutu harf tabelaya, vinil germe tabeladan alüminyum kutu harf tabelaya kadar çoğu tür tabelayı, Ümraniye tabela’da blunan atölyemizde müşteri memnuniyetiyle üretmekteyiz. Kaliteli ürünleri olabilecek en ideal ve uygun fiyatlarla sunuyoruz. Türkiye genelinde birçok markanın bizi tercih etme nedenlerinden biri problemsiz hizmet zihniyetimizdir. Tabela imal ederken kullandığımız kaliteli malzemeler ve çevre koşullarına dayanıklı montaj, sorunsuz bitirilen projeler bizi diğer tabelacılardan ayıran yetkinliklerimizdendir.

Cephe tabelası için keşif yapıp gerekli verileri öğrendikten sonra dizayn ekibimiz, markanızaın karakterine ve şirket kimliğinize uygun olan tabelayı hazırlar ve istediğiniz malzemelerle, en kısa sürede imal edip montajı gerçekleştirir. Montajdan sonra da gerekli olan zamanlarda teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

Cephe Giydirme

Modern mimariye ulaşmak amacı ile aklınızdaki tasarımları hayata geçirmeyi amaç edinen montaj yapım tertibatıdır.

Neden Giydirme Cephe?

Giydirme cephe genelde ticari yapılarda tercih ediliyordu ancak günümüzde konut ve alışveriş merkezleri dahil bir çok binada tercih edilmektedir. Cephe giydirilmesi yapılan binalar prestijli imajı alır. Cephe tabelası bulunduğu binanın dış görünümünü estetik olarak dikkat çekici hal verir. Artı olarak yağmur, ısı yalıtımı gibi dış etkenlerden korur ve dışarıdaki gürültüden daha az etkilenilmesini sağlar. Genellikle prestijli reklam sağladığından dolayı tercih edilir.

Cephe Tabelası & Cephe Giydirme Fiyatları Nedir?

Cephe Tabelası & Cephe Giydirme fiyatları; çatı tabela modellerinde m2 fiyatı üretimde kullanılacak malzemelere veya tabelanın ölçülendirilmesine göre değişiklik göstermektedir. Ekibimizin üretiminden titizlikle çalışılarak üretilmiş olan ışıklı tabela fiyatlarını, en uygun şekilde sizlere iletmekten mutluluk duyuyoruz.