Pleksi Kutu Harf

Pleksi kutu harf (Işıklı Tabela) Nedir?

Pleksi Kutu Harfler içerisine yerleştirilen ışığı homojen olarak dışarıya yansıtan özel light serisi pleksiden üretilir ışıklı tabelalardır. Üretimini yaptığımız ledli tabelaların harflerinin teknik özellikleri; ön ve yan kısımlarda 3 milimetre özel difüzörlü pleksidir, içerisinde 3 Çipli Modül Led bulunmaktadır. Bu ışıklı harflerin arka kısmında 10 milimetre PVC Foam, 7santimetre kalınlığındadır. Ön ve yan farklı olabilecek seçenekler seçilebilir. Pleksi Kutu Harfler üretilirken malzemelerin montajında birbirlerine kaynatılması için özel malzeme kullanılır. Işıklı led tabelanın montaj esnasına değin temiz ve parlak kalabilmesi adına üzeri filmli şekilde depolanır.

Pleksi Kutu Harf Özellikleri Nelerdir?

3milimetre özel ışık serisi difüzörlü pleksi kullanılarak üretilen harfler difüzör sayesinde ışığı eşit olarak dışarıya yayar ve kaliteli ışık yarar. Pleksi harfler dış mekan ve iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Genellikle dış mekanlarda tercih edilir çünkü zorlu hava koşullarına dayanıklıdır. İç mekanlarda ise iş yerlerinizin lobilerinde giriş tabelası, karşılama tabelası veya sekretarya tabelası olarak kullanılır.

Işıklı Tabela Modelleri Nelerdir?

Işıklı tabela modellerinden bazıları; neon ışıklı yazı, ışıklı reklam panosu, neon ışıklı tabela, ışıklı kutu harf, neon ışıklı duvar yazısı, ledli reklam panosu, ışıklı vinil germe tabela, ışıklı totem vb

Işıklı Pleksi Kutu Harf Fiyatları Nedir?

Ledli tabela fiyatları; ışıklı tabela modellerinde m2 fiyatı üretimde kullanılacak malzemelere veya tabelanın ölçülendirilmesine göre değişiklik göstermektedir. Ekibimizin üretiminden titizlikle çalışılarak üretilmiş olan ışıklı tabela fiyatlarını, en uygun şekilde sizlere iletmekten mutluluk duyuyoruz.