Işıklı Reklam Tabelası

Işıklı Reklam Tabelası

Işıklı Tabela; yapım aşamasında birçok çeşit aydınlatma malzemeleri kullanılan tabela çeşididir. Işıklı tabela sistemleri; led lamba, floresan lamba, neon gibi yüksek kaliteli aydınlatma malzemeleri ile imal edilmektedir ve bu tabela çeşidi işyerinizin tanıtımının hava karardığında görünüp tanınabilmesini sağlayan tanıtım görselleridir. Işıklı reklam tabelası veya ışıklı logo tabela üretiminde kullanılan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam ve tanıtım yazıları her açıdan fark edilebilir.

Işıklı Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Işıklı tabelaların yapımında ışığı tamamen karşı tarafa ileten folyo, vinil, pleksi veya baskı kullanılmaktadır. Bu çalışmanın devamında da demir ya da alüminyumdan imal edilen bir iskelet, bu iskeletin çevresinin imalında 12 santimetrelik oluklu alüminyum profilden faydalanılmaktadır. Ön kısımda ışığı yansıtan pleksiglass ya da polikarbon levhalardan yararlanılır. Arka yüzeyde ise ışığın eşit şekilde yansıması için kullanılan alüminyum gofrajlı levha bulunmaktadır. Aydınlatma görevini ise floresan lambalar, led lambalar ya da neonlar sağlamaktadır. Ve böylece ışıklı harf veya ışıklı logo tabela tamamlanmış olur.

Standart ışıklı tabelalar, hazır olarak üretilen alüminyum kasalardan üretilmektedir. Işıklı led tabela için bu görsellerin en ölçüsü olarak 7 santimetreden 15 santimetreye kadar derinliği vardır. Montajının düz şekilde yapılabildiği gibi, detaylı desenlerde, farklı şekillerde de uygulanabilmektedir. Renk tercihleriyle ilgili birçok alternatif bulunmaktadır.

ışıklı tabela modellerinden bazıları;

ışıklı harf, ışıklı led tabela, neon ışıklı tabela, ışıklı reklam panosu, ışıklı kutu harf, pleksi işıklı tabela, neon işıklı yazı, ışıklı logo tabela, ışıklı levha, neon ışıklı duvar yazısı, ışıklı vinil germe tabela, işıklı apartman tabelası, yuvarlak ışıklı tabela, ışıklı wc tabelası, ışıklı kapı tabelası, oyma ışıklı tabela, ışıklı nöbetçi eczane tabelası, ışıklı ofis tabelası, ışıklı dükkan tabela fiyatları, kompozit ışıklı tabela vb.

Işıklı Tabela Hizmetlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sahada gördüğümüz birçok ışıklı tabela çalışması, maliyeti en aza düşürmek düşüncesiyle kalitesiz ve hatalı malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.

Hatalı ürünlerden bazıları; beyaz zemin kullanılarak üretilen tabelalarda dalgalı bir görüntü varsa, bilinmelidir ki hatalı malzemeler kullanılmıştır. Işığın kullanılan malzemeyle ahenk oluşturarak, homojen görüntülü tabela yapılması için işinde uzman olan bir ekipten hizmet almak gerekmektedir.

Ayrıca led ışıklı tabelanın montaj yapılacağı yerin analizinin çok dikkatli yapılması gerekmektedir. Tabelanın montaj edileceği yerdeki hava şartlarına uygun ölçüler dikkatle karar verilmelidir.

Işıklı tabela modellerinde m2 fiyatı üretimde kullanılacak malzemelere veya tabelanın ölçülendirilmesine göre değişiklik göstermektedir. Ekibimizin üretiminden titizlikle çalışılarak üretilmiş olan ışıklı tabelaları, en uygun fiyatlarla sizlere iletmekten mutluluk duyuyoruz.

1 Comment

Comments are closed.