Ümraniye tabela ve Ümraniye dijital baskıdan hayalinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştüren projeler...
Kompozit Kaplama
Kompozit Kaplama

Kompozit Kaplama

ümraniye-tabela-istanbul-tabela-kutu-harf-ışıklı-dijital-baskı

Kompozit Kaplama Nedir?

 

Alüminyum Kompozit Kaplama; iki alüminyum levhanın arasına yerleştirilen polietilen tabakadan oluşan alüminyum kompozit paneller, bina cephe giydirme sistemleri, reklam, tanıtım ve dekoratif amaçlar gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Alüminyum Kompozit Paneller ileri teknoloji ile üretilmiştir. Modern mimaride kolaylıkla uyum sağlamakta ve çok tercih edilen yapı elemanıdır. Her türlü bina ve konstrüksiyonda dekoratif bir manzara ve çağdaş tasarımlar üretilmesinde uygulanır.

Alüminyum Kompozit Panel, iki yüzeyi 0,50 mm, 0,30 mm, 0,21 mm kalınlıklarında alüminyum arası non-toxic (etraf arkadaşı) polietilenden meydana gelmiştir. Dış yüzeyi istenilen renk ile kaplanabilen, taşıma, depolama kolaylığı nedeni ile sık tercih edilen kaplama malzemesidir.

Binaların kaplanmasında taş veya beton vb. materyaller yerine Alüminyum Kompozit Kaplama ile uygulanan tasarımların kullanılması binalara sıcak ve modern görüntü kazandırmakla birlikte binalara prestij kazandırıyor. Eski binalar yıpranmış bina yüzeylere de Alüminyum Kompozit kaplama ile kaplanarak yenileme çalışması yapılabilmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz Projelerimize Blog sayfamızdan erişebilirsiniz.

Referanslarımıza buradan erişebilirsiniz.

Broşürümüzü buradan inceleyebilirsiniz.

Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizimle iletişime Geçiniz.

AHD Reklam Teklif Ekibi

Proje ve Teklif : ahdreklam@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir