Kompozit Kaplama

Kompozit Kaplama Nedir?

Alüminyum Kompozit Kaplama (deck kaplama); iki alüminyum levhanın arasına yerleştirilen polietilen tabakadan oluşan alüminyum kompozit paneller, bina cephe giydirme sistemleri, reklam, tanıtım ve dekoratif amaçlar gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Alüminyum Kompozit Paneller ileri teknoloji ile üretilmiştir. Alüminyum kompozit dış cephe kaplama

modern mimaride kolaylıkla uyum sağlamakta ve çok tercih edilen yapı elemanıdır. Her türlü bina ve konstrüksiyonda dekoratif bir manzara ve çağdaş tasarımlar üretilmesinde uygulanır.

Alüminyum Kompozit Panel, iki yüzeyi 0,50 mm, 0,30 mm, 0,21 mm kalınlıklarında alüminyum arası non-toxic (etraf arkadaşı) polietilenden meydana gelmiştir. Dış cephe kompozit kaplama

için; dış yüzeyi istenilen renk ile kaplanabilen, taşıma, depolama kolaylığı nedeni ile sık tercih edilen kaplama malzemesidir.

Binaların kaplanmasında taş veya beton vb. materyaller yerine Alüminyum Kompozit Kaplama ile uygulanan tasarımların kullanılması binalara sıcak ve modern görüntü kazandırmakla birlikte binalara prestij kazandırıyor. Aynı zamanda kompozit dış cephe, kompozit oyma tabela ile birleşerek benzersiz bir görüntü oluşturuyor. Eski binalar yıpranmış bina yüzeylere de Alüminyum Kompozit kaplama ile kaplanarak yenileme çalışması yapılabilmektedir.

Kompozit Tabela Fiyatları Nedir?

Kompozit deck kaplama m2 fiyatı; kompozit zemin kaplama modellerinde m2 fiyatı üretimde kullanılacak malzemelere veya tabelanın ölçülendirilmesine göre değişiklik göstermektedir. Ekibimizin üretiminden titizlikle çalışılarak üretilmiş olan ışıklı tabela fiyatlarını, en uygun şekilde sizlere iletmekten mutluluk duyuyoruz.

 

 

 

 

1 Comment

  1. Have you ever considered about including a little bit more than just your articles? I mean, what you say is important and all. Nevertheless imagine if you added some great graphics or video clips to give your posts more, “pop”! Your content is excellent but with pics and video clips, this blog could undeniably be one of the greatest in its field. Wonderful blog!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir