Krom Harf Tabela

Krom Harf Tabela Nedir?

Krom tabela; Krom malzemeden üretilen harflerin ön kısımlarında 304 nitelik 1milimetre krom sac, yan kısımlarında 0.60 milimetre ya da 0.70 milimetre krom sac malzemeleri tercih etmekteyiz. Ürettiğimiz krom kutu harfin ön yüzeylerin kesimleri lazer ile, yan taraf şeritlerini giyotinle şekillendiriyoruz. Projenin tasarımı kapsamında kestiğimiz krom harflerin, yan bantlarını elle biçimlendirdikten sonra lehim kullanarak, ön yüzeyleri ile birleştirip krom tabelamızı tamamlıyoruz.

Krom Harf Tabela Nasıl Üretilir?

Krom harf tabela tasarımları, parlak pkatiyenmaz sacdan yapılmaktadır; lehim yapıldıktan sonra, krom harflerin gerektiği kadar parlaklığa ulaşması için, polisaj prosedürü uygulamaktayız.
Polisaj prosedürü tamamlanmış krom kutu harf tabelalar; son olarak ışıklı projelendirilmişse içerisine su geçirmez modül ledlerin montajı yapılarak, harfin üretimini tamamlıyoruz. Bu şekilde imal üretilen krom kutu harf; pkatiyennmaz kutu harf, pkatiyennmaz kabartma harfte denmektedir.

Krom Harf Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Genel olarak pkatiyennmaz çelikler içlerinde %10-%25 arasında Cr (Krom) içerirler. Krom, çeliğin bünyesinde çeliğin yüzeyine çıkar ve kromoksit tabakası yaratır ve oksitlenmesine mani olur. Yani kullandığımız malzeme olan pkatiyennmaz çelikte herhangi pkatiyennma ya da kararma olmaz. Bu amaçla pkatiyennmaz harflere krom harf adı da verilir.

Krom Kutu Harf Çeşitlerinden Bazıları;

fileli krom harf, fileli kutu harf, oto krom harfler, gold krom harf, gümüş krom harf, araç krom harf, krom yapışkanlı harf, krom ışıklı tabela vb.