Totem Tabela

ümraniye-tabela-istanbul-tabela-kutu-harf-ışıklı-dijital-baskı

Totem Tabela Nedir?

Totem Tabela, dış mekanlarda, şehirlerarası yollarda ve cadde kenarlarında uygulanır. Uzaklığa göre ebatları ayarlanabilen açık hava reklam türüdür. Totem tabelalar gösterişli tabelalardır. Halk arasında direkli tabela olarak da anılır. Genelde işyerlerinin, devlet binalarının büyük alış veriş merkezlerinin fark edilmesi için uygulanır.

Totem Tabela Nasıl yapılır?

Polin tabelalar da denilen bu görsel reklam materyalleri; bu işin uzmanı olan personeller tarafından uygulanmalıdır. Projenin tasarımı tamamlandıktan sonra, grafiği vektör tabanlı olan Corel Draw programında hazırlanır. Bu programda hazırlanan grafiği, alüminyum olan tabakalara geçirmek için, bilgisayar altyapılı metal kesicilere aktarılır. Bu kesiciler lazer ve CNC kesicileridir. Kırma ve kıvırma yerleri kesim makinelerinde şekillendirilir ve lazer veya CNC kesim yapılır. Totem reklam panosunun yerden olan yükseklikleri en az 3 veya 4 metre olmalıdır. Üretilen totem reklam panosu malzemeleri fırın boya denilen sistemle boyanır.

Totem tabela modelleri kendi içerisinde çeşitlenir; ışıklı ve ışıksız olanlardır. Totem tabelanın panosunun iç düzeneğine; elektrik tesisatı veyahut güneş enerjisi ile çalışan sistem yerleştirilir. Bu tür direkli tabela büyüklüğü, borularının içine insan sığacak genişliktedir.

Totem Tabela Fiyatları Nedir?

Totem fiyatları; totem tabela modellerinde m2 fiyatı üretimde kullanılacak malzemelere veya tabelanın ölçülendirilmesine göre değişiklik göstermektedir. Ekibimizin üretiminden titizlikle çalışılarak üretilmiş olan ışıklı tabelaları, en uygun fiyatlarla sizlere iletmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Gerçekleştirdiğimiz Projelerimize Blog sayfamızdan erişebilirsiniz.

Referanslarımıza buradan erişebilirsiniz.

Broşürümüzü buradan inceleyebilirsiniz.

Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizimle iletişime Geçiniz.

AHD Reklam Teklif Ekibi

Proje ve Teklif : ahdreklam@gmail.com