Mesh baskı

Mesh baskı Her Mekana Özel Tabela Kullanımları

Firmanızı, işletmenizi, mağazanızı hangi ölçekte olursa olsun tabela seçimleri ile tanıtımlarını yapabilirsiniz. Bu alanda Mesh baskı hizmetlerimiz içerisinde iç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanılabilen farklı seçenekler bulunmaktadır. Gelişen teknolojik imkanlar sayesinde farklı özelliklerde, çok daha fonksiyonel Mesh baskı ürün seçimleri yapabilmek mümkün olmakta ve Mesh baskı araştırmalarınızda firmamız bu kaliteli hizmetleri sunabilmektedir.

İç Mekân Tabelaları

Gereksinimler baz alınarak kullanılacak alanlara göre Mesh baskı firmaları farklı modeller sunabilmektedir. Özellikle ticari alanda markalaşmanın bir gereği olarak kullanılan Mesh baskı seçenekleri ışıklı, ışıksız, yol bulma şeklinde tasarlanabiliyor. Her organizasyonda bütçelere uygun olarak hazırlanan pek çok seçenek bulunuyor. İç mekânlarda kullanılan Mesh baskı hizmetleri arasında akrilik sandviç modeller yüksek yapısal sertliği ile kullanılmaktadır.

İdeal sertliği ile mekânlarda mükemmel performanslarda kullanım sağlanıyor. Uyarı tabelaları da iç mekânlarda kullanılan sistemlerin parçası olabilmektedir. Kapı işaretleri olarak kullanılan tabelalar, bina içinde daha kolay kullanımlar oluşturmaktadır. Özellikle Mesh baskı hizmetleri arasında modüler işaretler yer alıyor. Esnek tabela çözümleri olarak farklı ihtiyaçlara özel tasarlanabilmektedir. Rehber işaretleri, resepsiyon duvarı, güvenlik ve yol tabelaları şekline de iç mekanlarda Mesh baskı seçenekleri kullanımları söz konusu olmaktadır.

Dış Mekan Tabelaları

Dış alanlarda tercih edilen tabelalar, bir firmanın müşterileri için ilk izlenimleri olmakta ve bu nedenle hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle Mesh baskı firmaları bu ürünlerdeki kaliteli kullanımlara ve tasarımlardaki mükemmelliği büyük önem vermektedir. Dış mekanlarda kullanılan tabelalar arasında 3D kelime Mesh baskı modelleri göz alıcı bir tasarım olarak çok beğenilmektedir. İstenilen renklerde boyanarak istenilen tasarımlar verilebiliyor. Led ışık kutucu ile tasarlanan esnek yüz tabela modelleri de Mesh baskı ürünlerimiz arasından çok beğenilmektedir.

İnce ışık kutuları grafiklerle hak ettikleri dikkati kazanabiliyor. Akrilik harflerle oluşturulan tuş işaretleri de ışıklı bir tabela olarak tercih edilebiliyor. Dış mekanlarda Mesh baskı hizmetleri arasında direk levha kullanımları da bulunuyor. Pilon tabelaları dayanıklı olmakta, özelikle orta ve büyük ölçekli işletmelerde tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra Mesh baskı firmaları tabela çözümleri arasında çatı tabelaları, harici rehber kullanımları, led ışıklı kutularda dış mekanlarda tercih edilen tabelalar arasında yer alıyor.
Neler Yapıyoruz?

Mesh baskı yüzeyinde bulunan binlerce küçük hava deliği sayesinde hava akışını sağlayabilen bu sayede de oldukça dayanıklı olan dış mekan dijital baskı çeşididir. Bu delikler sayesinde hava akışını sağlanması rüzgarlı bölgelerde kullanılmasını sağlar. Normal viniller rüzgara dayanıklı değildir. Ancak mesh baskıda bu söz konusu değildir.  Genel itibariyle ele alındığı zaman delikli branda yada delikli vinil olarak bilinen malzeme mesh branda yada mesh vinildir. Genel olarak cephe mesh kaplama için kullanılır. Dökme ve lamine olarak 2 farklı uygulaması olan bu baskı çeşidi üzerinde deliklerin olduğu brandalara baskının yapılması ile elde edilmektedir. Mesh baskılar genellikle yeni yapılan inşaatlarda, tadilat yapılan binalarda, restorasyon yapılan tarihi binalar da büyük ebatlı baskılar da kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir