Dijital Baskı

Bir Dükkanın Her Şeyi: Dijital Baskı

Dijital Baskı Bütün iş kollarındaki dükkan ya da mağazalara bakıldığında ilk göze çarpan yeri dijital baskısıdır. İyi bir ticari kazanç ya da reklam için tabela çok önemlidir. Tabela dükkan ya da mağazaların vazgeçilmesidir.

Nasıl Bir Dijital Baskı Olmalı?

Piyasada birçok Dijital Baskı firması vardır. Bunlarda seçenek gerçekten çoktur. Baskı piyasasında yaratıcılık da çok önemlidir. Dikkat çeken albenisi olan bir baskı yapımı için tasarımı tasarlayan kişilerin tam anlamıyla yaratıcı olması gerekmektedir.  Dijital Baskı boyutu küçük olsa da etkisi çok büyük olan bir ayrıntıdır. Baskı firmaları bu ayrıntıyı gerçekleştirmek için hizmet vermektedir.

Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi güzide Ümraniye ilçesinde de baskıcılar vardır. İnternette Dijital Baskı olarak arama yapıldığında karşımıza birçok firma çıkmaktadır. Baskı konusunda gerçekten çok uzman birçok firma bulunmaktadır.

Günümüzde oldukça farklı dijital baskı çeşidi bulunmaktadır. Şirketler baskı konusunda seçim gerçekten çok zorlaşmıştır. Dijital Baskı firmaları arasında iyi olan AHD Reklam bu konuda iyi  deneyimlere sahiptir. Ancak yukarıda belirtildiği gibi dijital baskı dükkanı en iyi şekilde anlatacak ve temsil edecek yeterlilikte olmalıdır. Dijital Baskı demek çeşitlilik demektir. Dijital Baskı demek yenilik demek.
Baskı çeşitleri dediğimizde; araç kaplama, folyo baskı, branda baskı, one way vision baskı, mesh baskı, vinil (vinly) baskı, poster baskı, UV baskı, billboard baskı, durants baskı, bayrak baskı örneklerini sayabiliriz.

Folyo Baskı Nedir?

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uygulama yapılır. Yapışkanlı folyo baskıyı hem iç mekan hem de dış mekanlara rahat bir şekilde uygulanır. Folyo baskı istenilen ebatlarda iç mekan veya dış mekan baskı makinalarında yapılır. Üzerine parlak veya mat laminasyaon uygulandığında dayanıklılığı artar. Güneş ışınlarından ve kötü hava koşullarından 3 yıl boyunca etkilenmeyen folyo baskıyı yıllar geçse de ilk günkü renkleriyle kullanabilirsiniz. Folyo Baskı kullanım alanlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Bina cephe kaplama – Bina cephe giydirme
  • Fuar reklam standları
  • İç mekan tasarımları – İç dekorasyonlar
  • Vitrin reklamları
  • Reklam stickerları
  • Cam folyo giydirme – Cam folyo kaplamaGerçekleştirdiğimiz Projelerimize Blog sayfamızdan erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir