İstanbul Reklam Ajansı AHD Reklam

İstanbul Reklam Ajansı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Tabela neden önemli?

Tabelalar, firmanın tüzel veya gerçek kişilik olması fark etmeksizin kurumsal kimliğinin görünen yüzüdür. İş yerinin tarzı ve bakış açısını karşımızdaki kişilere ilk olarak belli eden en etkileyici unsurlar arasında yer almaktadır. Her yerde olduğu gibi İstanbul Reklam Ajansı kullanımında da bu durum geçerlidir. Bu şekilde ilk izlenimle, müşteri tarafında fikir oluşturur. Bu sebeple her firma için, her yerde reklam tabelası önemlidir.

Her yerde belirli detaylara dikkat edildiği şekilde İstanbul Reklam Ajansı kullanımında da belirli detaylara dikkat edilir. Tabelalar, ilgili belediye vergi ödemesini yaptıktan sonra iş yerinin kendi cephesine ait olduğu tarafına asılabilir. Tabelanızın ilgili cepheye yerleşimiyle alakalı belediyelerin uyguladığı reklam tabelası yerleştirme hükümlerine göre kullanılması da zorunludur. Bu nedenle firma için kurumsal kimliği yansıtan önemli bir unsur olduğundan, İstanbul Reklam Ajansı ile görüşürken bu detaylara da dikkat edilmesi gereklidir. Aynı zamanda İstanbul Reklam Ajansı ustalarının montajı esnasında da hatırlatılmalıdır.

Tabela imalatı hakkında

Tabela, kullanılacağı alandaki montaj aşamasına değin belli standartları içermelidir. Tabela yapımında bazı hususlara da dikkat edilmeli. Bu durumlar; güneş ışığı, yağmur, rüzgar gibi dış etkenlerdir. Bu tür detaylara İstanbul Reklam Ajansı hakimdir. Dış etmenler ile sürekli temaslı halde olacağından dolayı da üretim aşamasında tercih edilecek olan malzemelerin bütün bu hava koşulların göze alınarak seçilmesi gerekir.

Özellikle fazla güneş ışığına maruz kalan tabelalar, uzun seneler kullanılamayabilir. Güneş ışığına çok fazla maruz kalan reklam tabelaları için İstanbul Reklam Ajansı ustaları, ortalama en fazla 5 yıl ömrü olmaktadır demektedirler. Eğer tabelanın konumlandırılacağı yer devamlı güneş ışığı alan bölgeyse, alüminyum malzemeler tercih edilmesi daha doğru olacaktır şeklinde eklerler. Özellikle  İstanbul Reklam Ajansı firmaları, güneş ışıklarıyla temas edecek olan tabelalar için böyle detaylara çok dikkat etmektedirler. Sonuçta tabela, o tabelayı konumlandıran işyerinin kurumsal kimliğinin ilk temsilcisi niteliğindedir. Aynı zamanda İstanbul Reklam Ajansı ustaları aşınma, kopma veya malzemelerin paslanmalara karşı da demir profil kullanmaktansa, etli diye belirtilen kalın alüminyum profil tercih edilmesi uygun olmaktadır demektedirler.

Işıklı olan tabelalarda ise, su gideri olmalıdır. Yine İstanbul Reklam Ajansı ışıklı tabelalarda kullanılan balast gibi elektrik tesisatı ve kanalları, üst çerçeve içine döşenerek korunaklı hale getirilmelidir diye belirtirler. Bu detaylarla ilgili de İstanbul Reklam Ajansı, yine titizlikle uygulamaları gerçekleştirmektedirler. Bir başka önemli detay olarak  İstanbul Reklam Ajansı firmaları flouresantın değiştirilmesi gerekebileceğine değinirler. Bu sebeple değiştirilme işlemlerine en uygun şekilde üretim ve montaj şekline sahip olmalıdır. İşin ehli olarak İstanbul Reklam Ajansı olan ustalar imalat, montaj ve bakımlarla avantaj sağlanabileceğinin ve tabelanın kullanım süresinin daha da uzatılabileceğinin altını çizmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir