Neon Tabela

ümraniye-tabela-istanbul-tabela-kutu-harf-ışıklı-dijital-baskı

ümraniye-tabela-istanbul-tabela-kutu-harf-ışıklı-dijital-baskı (1)

Neon Tabela Nedir?

Neon Yazı Tabela; elektrikle beslenen, içi seyreltilmiş neon gazı ya da benzeri bir gaz ile dolu, parlak biçimde ortamı aydınlatan camdan üretilmiş tüp yada ampullerden oluşur.

Neon ışıklı yazı lambaları katot gaz yük boşaltması çeşidi lamba sınıfına girerler. Neon tüpü, iki ucu da metal elektrotlar ile küçük basınçta mühürlenmiş, içi belirli bir takım gazlarla doludur. Birkaç 1000 volt civarındaki büyük elektrik potansiyelin uygulanması, içerisindeki gazın iyonlaşmasına neden olur. Daha sonrasındaysa gaz, fluorescence yoluyla ortama farklı renklerde ışıklar yayar.

Yayılan ışığın rengi içerisin bulunan gazın çeşidi ile alakalıdır. Neon harf ışıklandırma, belirtilen yolla canlı renkte olan turuncu ışık saçan soygaz neondan adını alır. Ama diğer gaz ve kimyasallarda farklı renklerde ışık almak için kullanılmaktadır. Örneğin, hidrojen kırmızı, helyum sarı, karbondioksit beyaz ve cıva mavi ışık verir. Neon tüpleri yazılar yazacak veya resimler oluşturacak biçimde bükülerek üretilirler.

Bir neon ışık yazı ürünü satın almak istiyorsanız, her zaman saygın bir üreticiden veya kaynaktan satın almalısınız. ‘En ucuz’ neon tabela satıcısından satın almak yerine, üreticinin güvenilirliğini ve yeterliliğini araştırın.

 

Neon led yazı; günümüzde şirketler tarafından tanıtım veya görsel etki açısından kullanılmaya başlanmıştır. Neon led tabelaları dikkat çekmek amacıyla farklı tasarımlara sahiptir.

Genel olarak neon yazı tabela üzerinde şirket logosu, şirket adı veya ürün resmi bulunmaktadır. Ayrıca neon yazılar ışıklı veya ışıksız seçenekleri ile üretilebilmektedir.

Neden Neon Işıklı Tabela?

Neon ışıklı yazı ürünleri genel olarak firmayı / ürünü tanıtıcı şekilde tasarlanır ve zemine monte edilir. Neon işıklı tabela faklı renkleri ile oldukça dikkat çekici üründür.

Ayrıca bu led yazılar kişiye özel neon tabela da olabilmekte, kişilerin evinde veya ofisinde kullanılabilmektedir.

Neon ışıklı tabela reklam ürünleriyle size hizmet veren AHD Reklam, şirket reklamınızın en etkileyici şekilde hedef kitlenize ulaşmanız için size destek olmaktadır.

Kişiye özel neon tabela seçenekleri için sizlere en kaliteli ürünler ile destek vermek için hizmetinizdeyiz.

Neon Yazı Fiyatları Nedir?

neon led tabela fiyatları; neon ışıklı tabela modellerinde m2 fiyatı üretimde kullanılacak malzemelere veya ışıklandırmanın ölçülendirilmesine göre değişiklik göstermektedir. Neon tabela fiyatları; ekibimizin üretiminden titizlikle çalışılarak üretilmiş olan led neon tabela, en uygun şekilde sizlere iletmekten mutluluk duyuyoruz. Yaz sil neon tabela hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir