Ümraniye tabela ve Ümraniye dijital baskıdan hayalinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştüren projeler...
Araç Kaplama
Araç Kaplama

Araç Kaplama

ümraniye-tabela-istanbul-tabela-kutu-harf-ışıklı-dijital-baskıAraç Kaplama Nedir?

Araba Kaplama, hem şirketlerin reklam, tanıtım amacı ile sık tercih ettiği, hem de kişilerin zevkleri doğrultusunda tercih ettiği bir yöntemdir. Bu uygulamayı gerçekleştirirken kişilerin tecrübeli ve nitelikli firmaları tercih etmeleri gerekmektedir. Oto kaplama sayesinde araçların renkleri değiştirilebilmekte, farklı tarz yaratılabilmekte, aracın üzerinde bulunan çizikler ya da ezikler kapatılabilmekte ayrıca bireylerin arzularına göre farklı şekillerde süslenebilmektedir. araç kaplama folyosu nun üretimi esnasında özel makineler kullanıldığı gibi bunun yanı sıra baskı makinesinin ve baskı malzemelerinin kalitesinin önemi uzun ömrü etkilemekte, kaliteli görüntüye etki etmektedir. Müşterilerimizin istediği renk ya da desendeki folyolar, aracın mevcut tipine göre şekillendirilmektedir. Sonraki aşamada özel yapıştırıcılar ve çeşitli aksamlar eşliğinde araca oto kaplama uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Neden Araba Kaplama?

Araç Kaplama, Kaliteli baskı makinesinde kaliteli boyalar ile basılan bu baskılar, bireylerin de temiz kullanımına bağlı olarak ortalama olarak 10 sene kadar dayanmaktadır. Bu kaplamalar genelde güneş ışınları, asit yağmurları vb. hava şartlarına da sağlam bir şekilde dayanmakta olup baskının ömrünü etkilemektedir.

Araç Kaplamada Neden Biz?

Araç folyo kaplamalarında İstanbul’ da bulunan reklam firmalarından farkımız; her işte olduğu gibi bu işte de kendi bünyemizde bulunan baskı makinalarımızı, özel yapıştırıcılarımızı ve diğer materyallerimizi profesyonel ekibimiz ile uygulamaktayız. Araç kaplama fiyatları konusunda kullandığımız üstün kalite hammaddelerine göre en uygun fiyatı vermekteyiz. Referanslarımız en büyük reklamımızdır!

Gerçekleştirdiğimiz Projelerimize Blog sayfamızdan erişebilirsiniz.

Referanslarımıza buradan erişebilirsiniz.

Broşürümüzü buradan inceleyebilirsiniz.

Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizimle iletişime Geçiniz.

AHD Reklam Teklif Ekibi

Proje ve Teklif : ahdreklam@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir