Araç Reklam Kaplama

Araç Kaplama

Araç Reklam Kaplama Nedir?

Araç Giydirme, hem şirketlerin reklam, tanıtım amacı ile sık tercih ettiği, hem de kişilerin zevkleri doğrultusunda tercih ettiği bir yöntemdir. Araç reklam giydirme uygulamasını gerçekleştirirken kişilerin tecrübeli ve nitelikli firmaları tercih etmeleri gerekmektedir. Oto folyo kaplama sayesinde araçların renkleri değiştirilebilmekte, farklı tarz yaratılabilmekte, aracın üzerinde bulunan çizikler ya da ezikler kapatılabilmekte ayrıca bireylerin arzularına göre farklı şekillerde süslenebilmektedir. Araç folyo kaplama nın üretimi esnasında özel makineler kullanıldığı gibi bunun yanı sıra baskı makinesinin ve baskı malzemelerinin kalitesinin önemi uzun ömrü etkilemekte, kaliteli görüntüye etki etmektedir. Müşterilerimizin istediği renk ya da desendeki folyolar, aracın mevcut tipine göre şekillendirilmektedir. Sonraki aşamada özel yapıştırıcılar ve çeşitli aksamlar eşliğinde araç folyo kaplama uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Araç şeffaf folyo kaplama şeklinde veya mat kaplama, simli kaplama ve farklı renklerde olabildiği gibi sadece araç logo kaplama da yapılabilmektedir. Kaporta kaplama, komple araç kaplama şeklinde uygulanabilir.

Neden Araba Kaplama?

Araç kaplama folyosu, Kaliteli baskı makinesinde kaliteli boyalar ile basılan bu baskılar, bireylerin de temiz kullanımına bağlı olarak ortalama olarak 10 sene kadar dayanmaktadır. Araba kaplama folyosu genelde güneş ışınları, asit yağmurları vb. hava şartlarına da sağlam bir şekilde dayanmakta olup baskının ömrünü etkilemektedir.

Araba Kaplama Çeşitleri Nelerdir?

Araç kaplama çeşitlerinden bazıları; mat kaplama, mat siyah kaplama, şeffaf folyo kaplama, simli araba kaplama, şeffaf araç kaplama gibidir.

Araç Kaplamada Neden Biz?

Araç folyo kaplamalarında İstanbul’ da bulunan reklam firmalarından farkımız; her işte olduğu gibi bu işte de kendi bünyemizde bulunan bask

ı makinalarımızı, özel yapıştırıcılarımızı ve diğer materyallerimizi profesyonel ekibimiz ile uygulamaktayız. Araç kaplama fiyatları konusunda kullandığımız üstün kalite hammaddelerine göre en uygun fiyatı vermekteyiz. Referanslarımız en büyük reklamımızdır!

Araç Folyo Kaplama muayeneden geçer mi?

Folyo kaplama sırasında en fazla merak konusu otomobilin trafikte herhangi sorun,sıkıntı yaşayıp yaşamayacağıdır. Oto folyo kaplama eğer ki arabanın kendi renginde uygulandıysa başka herhangi işlem gerektirmez. Folyo kaplama eğerki aracınızın kendi orjinal renginden farklı olan renkte veya farklı görsel tasarımlar ile yapılıyorsa muhakkak tescil ettirilmelidir. Genellikle merak uyandıran konu  araç folyo kaplama uygulamasının ruhsata işletme işlerini aracın sahibi olan kişiler bireysel yapabilmektedir. Son yıllarda araç sahipleri için araç folyo kaplama uygulama tescil işlemleri kolay hale gelmiştir.

Araç Folyo Kaplama zararlı mı?

Araba folyo kaplama aracınıza zarar vermememektedir. AHD Reklam uzmanları tarafından oldukça kaliteli işçilik, kesinlikle güvenilir malzemeler kullanılarak yapılan araç kaplama folyosu aracınızın boyasının bütün dış etmenlere karşı çok daha dirençli olmasını sağlamaktadır. Otomobilinizin boyasının çok daha uzun ömürlü  dayanamasını sağlayan araba folyo kaplama boyanın aracınızın ilk günkü gibi temiz ve bakımlı kalmasını sağlar.

Araç kaplamanın ömrü ne kadar?

Aracınızdaki araba folyo kaplama işleminin kullanılabilirlik süresi otomobilin kullanım şekli ve otomobilin kullanım süresine göre değişir. Folyo kaplama uygulamlarının normal şartlarda kullanıcı ömrü 2 ile 3 yıl ara ile değişmektedir. Ancak otomobilinizin güneşe maruz kalan süresi, hava şartları ve diğer dış etmenler nedeniyle süre kısalabilir.

Aracınıza tasarlanacak bütün ürünlerin malzeme kalitesi çokça önemlidir. Folyo kaplama araba a alanında AHD Reklam eğitimli ekibinden temin edeceğiniz bütün hizmetler güvenilir ve garantilidir. AAHD Reklam aracı ilgilendiren bütün konularda sektörüde fark yaratacak hizmet sunar.

Araç Kaplama Fiyatları Nedir?

Araba kaplama fiyatları; oto kaplama modellerinde m2 fiyatı üretimde kullanılacak malzemelere veya folyonun ölçülendirilmesine göre değişiklik göstermektedir. Araç kaplama folyo fiyatlarını ekibimizin üretiminden titizlikle çalışılarak üretilmiş olan araç giydirme fiyatları, en uygun şekilde sizlere iletmekten mutluluk duyuyoruz. Araç folyo kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

1 Comment

  1. Hello, i read your blog from time to time and i own a similar one and i was just curious if you get a lot of spam remarks? If so how do you stop it, any plugin or anything you can advise? I get so much lately it’s driving me mad so any support is very much appreciated.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir