İstanbul Reklam Sektöründe Garantili Projeler

İstanbul Reklam Tabela Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Tabela neden önemli?

Tabelalar, işletmenin gerçek veya tüzel kişilik olması fark etmeksizin kurumsal kimliğini temsil eden materyallerdir. İşletmenin tarzı ve bakış açısını karşı taraftaki kişiye ilk olarak belli eden etken maddeler arasında yer almaktadır. Her zaman her yerde olduğu gibi İstanbul reklam firmalarından olan AHD Reklam kullanımında da bu madde geçerlidir. Böylece ilk izlenimle, karşımızdakinde bir fikir oluşturur. Bu sebeple her iş sektörü için tabela çok önemlidir.

Her işletmede aynı detaylara dikkat edildiği gibi İstanbul reklam firmalarından olan AHD Reklam kullanımında da aynı şekilde bu detaya dikkat edilmektedir. Tabelalar, belediyenin gerekli vergisi ödendikten hemen sonra firmanın cephesine ait olan tarafına asılabilir. Üretilen tabelanın yerleşimiyle alakalı belediyelerin uyguladığı tabela kullanılma hükümlerine göre montaj edilmesi zorunludur. Bu sebeple işyeri için kurumsal kimliği yansıtan en önemli unsurlardan biri olduğu için, İstanbul reklam firmalarından olan AHD Reklam ile görüşürken belirtilen detaylara da dikkat edilmeli. Aynı zamanda İstanbul reklam firmalarından olan AHD Reklam ustalarına da montajı sırasında hatırlatılmalıdır.

Tabela imalatı hakkında

Tabela, üretiminden montaj aşamasına kadar belli standartları içermeli. Tabela imalatında bu nedenle bazı maddelere de dikkat edilmelidir. Bu hususlar; rüzgar, güneş ışığı, yağmur gibi dış etmenlerdir. Böyle detaylara İstanbul reklam firmalarından olan AHD Reklam hakimdir. Dış etmenlerle devamlı temas halinde olacağından da yapım aşamasında seçilecek olan malzemelerin bütün bu hava koşullarına istinaden seçilmesi gerekir.

Özellikle çok fazla güneş ışığına maruz kalacak tabelalar, uzun seneler kullanılamayabilir. Güneş ışıklarını çok fazla gören tabelalar için İstanbul reklam firmalarından olan AHD Reklam ustaları, ortalama şekilde maksimum 5 sene dayanabilir demektedirler. Eğer tabelanın kullanılacağı alan devamlı güneş ışığı alan bölgeyse, üretimde alüminyum malzemeler seçilmesi çok daha doğru olacaktır.

Özellikle İstanbul reklam firmalarından olan AHD Reklam, güneş ışıklarıyla direk temas edecek tabelalar için bu tür detaylara dikkat etmektedirler. Sonuç itibariyle tabela, mevcut tabelayı kullanan firmaların kurumsal kimliğinin ilk anda görünen temsilcisi niteliğindedir. Aynı zamanda İstanbul reklam firmalarından olan AHD Reklam ustaları kopma veya paslanmaları önlemek için de demir profil yerine, etli diye tanımlanan kalın alüminyum profil seçilmesi çok daha uygun olacaktır derler.

Işıklı tabelalardaysa, su gideri önemli bir unsurdur ve mutlaka olmalıdır. Yine İstanbul reklam firmalarından olan AHD Reklam ışıklı tabelalarda tercih edilen balast gibi elektrik tesisatı ve kanalları, üst kısımdaki çerçeve içine döşeyerek daha korunaklı şekle getirilmelidir diye belirtirler. İşte bu detaylarla ilgili de İstanbul reklam firmalarından olan AHD Reklam titizlikle tabela uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Başka önemli bir detay olarak da İstanbul reklam firmalarından olan AHD Reklam flouresantın değiştirilmesi gerekebileceğine değinirler. Bu sebeple değiştirilme uygulamalarına uyan şekilde üretim ve montaj yapısına sahip olmalıdır. İşinin ehli olan İstanbul reklam firmalarından olan AHD Reklam ustaları imalat, montaj ve bakımlar ile avantaj sağlanabileceğinin ve tabelanın kullanma süresinin çok daha uzatılabileceğini belirtmektedirler.

Gerçekleştirdiğimiz Projelerimize Blog sayfamızdan erişebilirsiniz.

Referanslarımıza buradan erişebilirsiniz.

Broşürümüzü buradan inceleyebilirsiniz.

Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizimle iletişime Geçiniz.

AHD Reklam Teklif Ekibi

Proje ve Teklif : ahdreklam@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir