İnşaat Tabelaları

İnşaat Tabelaları

İnşaat Tabelaları genel olarak inşaatı yapan firmanın verileriyle oluşturulan veya yerin bilgilerinin ve ruhsatının bulunduğu tabelalardır. İnşaat sektöründe kullanılan bir diğer inşaat reklam tabelaları ise ikaz ve bilgilendirici yön tabelalarıdır. .Metal, Vinil, Plastik zeminlerinin üzerinde “Dijital Baskı” ya da “Folyo Kesim” ile hazırlanan İnşaat Reklam Tabelaları gerekli olan boyutlarda hazırlayarak şantiye ya da inşaatınızın dilediğiniz bölümüne montajını sağlıyoruz.

İnşaat Tabelası Ne şekilde Yapılır?

İnşaat tabelaları, inşaat güvenlik tabelaları, şantiye tabelası, inşaat reklam tabelaları; Kısaca anlatmak gerekirse ilk olarak istenilen tabelanın ölçüsüne ve şekline göre metal iskelet hazırlanmaktadır. Metal iskeletin üzerine pleksi, metal, branda veya istenildiği takdirde tahta levhalar kullanılabilir. Şantiye uyarı levhalarının Dış mekanda kullanılacağından güneş ışığı, yağmur vb. dış faktörlerden zarar görmemesi adına özel basılan baskı levha üstüne yapıştırılarak hazırlanır. Baskı branda üstüne yapılmışsa branda gerginleştirilir ve şantiye uyarı levhaları iskelete monte edilir.

Ruhsat Tabelası

İnşaat Tabelası genelde inşaat önlerinde ilgili inşaatı sürdüren firma hakkındaki bilgiler ve  ruhsat bilgilerinin olduğu belediyelerin mecburiyet olarak tuttuğu görsel tabela çeşitleridir.

Ruhsat Tabelaları inşaat alakalı genel olan bilgileri içermektedir.

İnşaat tabelası

İstediginiz ebatlarda uzman ekibimiz ile hazirlanarak santiyenizde sizin uygun gördügünüz görünür bir yere montajini yapiyoruz.

ŞANTİYE TABELALARI

Insaat Tabelalari artık bilindigi üzere şantiye bölgelerini tanıtmak ve ilgili kişilere ilgili alanda bilgi vermek açısından oldukça önemlidir. İnşaat işini yapan ilgili firmasinin ismi, inşaatın baslangıç ve tamamlandığı süreleri,ve işin bedeli gibi detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

 

İnşaat Tabelası Ölçüleri

İnşaat tabelalarının ölçüleri proje ve ilgili tabelanın kkonumlanıdırlacağı yere göre çeşitli farklılıklar göstermektedir. Tabelanın konulacağı bölgenin iyi hesaplanarak bu hesaplara uygun tasarım ve imalat süreci gerçekleştirilmektedir. İnşaat tabela ölçüleri  genellikle  50cm x 70cm başlayarak 150cm x 900cm’e kadar yapılmaktadır. Model olarak aynı olmasına rağmen ölçü olarak değişiklik gösteren bütün inşaat tabelaları için uygun olan ölçü ise konumlandırılacak yer hesaplanarak 140cm x 600cm olduğu modeldir.

İnşaatın etrafını, ilgili şantiye bölgesinin etrafını ve tehlike oluşturacak inşaat alanlarınızı proje görsellerimniz ile kapatıyor ve oluşabilecek olan tehlikeyi ortadan kaldırarak görsel olarak güzel görüntüler sunuyoruz. İnşaat tabelasının yanı sıra Dijital Baskıdan yapılan Branda Baskı ile inşaatınızın projesinin resimlendirilmesi, apartmanınızın tabelası gibi işlerinizi paket olarak projelendirebiliriz.

İNŞAAT TABELASI – İSTANBUL İNŞAAT TABELASI – ŞANTİYE TABELASI-RUHSAT TABELASI ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

•    Arazi Tabelası
•    Şantiye bilgi panosu
•    inşaat bilgi tabelası
•    Ayaklı uyarı tabelası
•    Yol tabelası
•    Site Daire giriş ve kapı üstü tabelalar.
•    Bina duvarı üzeri tabela

İnşaat Tabelası Fiyatları Nedir?

İnşaat tabelası fiyatları; inşaat tabelası modellerinde m2 fiyatı üretimde kullanılacak malzemelere veya tabelanın ölçülendirilmesine göre değişiklik göstermektedir. Ekibimizin üretiminden titizlikle çalışılarak üretilmiş olan inşaat tabela fiyatlarını, en uygun şekilde sizlere iletmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir