Branda Baskı

Branda Baskı Portföyünüzü Artırın

Reklamcılık ve tabelacılık ilişkisi nedir?

Sadece Branda Baskı değil, tüm dünyada reklam etkili bir tanıtım aracı olup işletmenin büyüme evresinde oldukça önemli bir katkı sağlar. Bu katkı sayesinde işletmelerin kuruluşundan büyümesine kadar geçen evrenin hızlı bir sürece tekabül etmesi sağlanır. İstanbul Branda Baskı sayesinde yeni ürünlerin tanıtımı ve geniş kitlelere ulaşması daha kolaylaştığı gibi müşterilerden gelen geri dönüş fikirleri de yeni reklam tanıtımlarına yol açar. Bir de internet teknolojisinin bu mesleğe eklenmesi reklamcılığın daha kapsamlı olmasını sağlamış ve görsel efektler daha geniş boyutta kullanılmıştır.

Reklamcılık ile dijital baskı arasındaki ilişki oldukça zirvededir. Zira dijital baskılar insanları fiziki dünyasında yönlendirmede çok etkili bir niteliğe sahiptir. Buna günümüzdeki branda baskılar eklenince reklamcılığın dijital baskı etkisi daha üst düzeylere taşınmıştır.  Branda Baskı firmaları da bu açıdan baskı tekniklerini etkili bir şekilde kullanmaktadır. Branda Baskı hem kaliteli baskı malzemeleri ve zamanında sunarak ilçenin ticareti yaşamına önemli katkı sunmaktadır. Firmamız ise  Branda Baskı firmaları arasında önde gelmekte olup, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle güvenli bir kuruluş olarak prestijli iş yaşamını sürdürmektedir.

Branda Baskı hizmetlerimiz nelerdir?

Firma olarak Branda Baskı arasında önde gelen bir işletme olup kaliteli, garantili baskı ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ayrıca Branda Baskı arasında hem kaliteyi hem de ekonomik fiyatları bir arada tutmaya çalışarak müşterilerimizin takdirlerini kazandık. Branda Baskı ihtiyacınızda size bir telefon kadar yakınız. Telefon numaramızdan sms ya da whatsapp kullanarak mesaj iletmeniz durumunda Branda Baskı siparişlerinizi hemen gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca fikir teatisi de yaparak size tabela tanıtımı konusunda danışmanlık da yapmaktayız.

Beğendiğiniz Branda Baskı ürünü ise tam zamanında teslim edilmektedir. Şayet Branda Baskı arayışınızda folyo, one way vision vb. reklam materyalleri arıyorsanız yine doğru adrestesiniz.  Bunun dışında Branda Baskı olarak tabela, panolar, pankart ve bina giydirmeleri gibi siparişlerinizi de değerlendirmekteyiz. Dolayısıyla Branda Baskı ihtiyacınızı güvenli ve güler yüzlü hizmet olarak sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Neler Yapıyoruz?

Branda Baskı (vinil – vinyl) malzeme PVC türünde organik bileşenli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine  dijital baskı yapılması, vinili bir çok alanda kullanılır hale getirmiştir. Fuar stand baskısı gibi pek çok mecrada branda baskı kullanılmaktadır. Brandanın üzerine yapılan baskıya branda baskı denir ve bu işlem dijital baskı makineleri ile yapılır. Üzerine baskı yapılacak branda veya vinilin rengi genelde beyazdır. Böylece üzerine istenen yazının veya baskının rahatça uygulanabilmesine olanak tanır. Dış mekan dijital baskı makinesinde yapılan branda baskılar, ağırlıklı olarak dış alanlarda, açık alanlarda kullanılmaktadır. Branda baskı nerelerde ve kimler  tarafından  kullanılır?

  • Tabela
  • Panolar
  • Pankart
  • Bina giydirmeleri
  • Sahne ve Fuar alanları
  • Mağaza indirim afişleri
  • Emlakçılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir