Ümraniye Tabela Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ümraniye Tabela Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Tabela Neden Önemli?

Tabelalar, bir firmanın gerçek ya da tüzel kişilik olması fark etmeksizin kurumsal kimliğini temsil eden ürünlerdir. Firmanın tarzı ve bakış açısını karşıdaki kişiye ilk belli eden etken unsurlar arasında yer alır. Bu her yerde olduğu gibi Ümraniye Tabela kullanımında da bu geçerlidir. Böylelikle ilk izlenimle, karşı tarafta bir fikir oluşturur. Bu yüzden her iş alanı için, her yerde tabela önemlidir.

Her yerde aynı detaya dikkat edildiği gibi Ümraniye Tabela kullanımında da bu detaya dikkat edilir. Tabelalar, belediye vergisi ödendikten sonra iş yerinin cephesine ait olan kısmına asılabilir. Tabelanın yerleşimiyle ilgili belediyelerin uyguladığı tabela yerleştirme hükümlerine göre kullanılması da zorunludur. Bu nedenle firma için kurumsal kimliği yansıtan önemli bir unsur olduğundan, Ümraniye Tabela ile görüşürken bu detaylara da dikkat edilmesi gereklidir. Aynı zamanda Ümraniye Tabela ustalarının montajı esnasında da hatırlatılmalıdır.

Tabela imalatı hakkında

Tabela, kullanılacağı yerdeki montaj aşamasına kadar belli başlı standartları içermelidir. Tabela yapımında bu nedenle bazı hususlara da dikkat edilmesi gerekir. Bu hususlar; güneş ışığı, rüzgar, yağmur gibi dış etkenlerdir. Bu tür detaylara Ümraniye Tabela hakimdir. Dış etkenlerle sürekli temas halinde olacağından dolayı da yapım

aşamasında kullanılacak olan malzemelerin tüm bu hava koşullarına göre seçilmesi gerekir.

Özellikle çok fazla güneş ışığı gören tabelalar, çok uzun seneler kullanılamayabilir. Güneş ışıklarına fazla maruz kalan tabelalar için Ümraniye Tabela ustaları, ortalama olarak en fazla 5 yıl dayanabilir demektedirler. Eğer ki tabelanın kullanılacağı yer sürekli güneş ışığı alan bir bölgeyse, alüminyum malzemeler kullanılması çok daha doğru olacaktır diye de eklerler. Özellikle Ümraniye Tabela, güneş ışıklarıyla direk temas edecek tabelalar için bu tür detaylara dikkat etmektedirler. Sonuç itibariyle tabela, o tabelayı kullanan firmanın kurumsal kimliğinin temsilcisi niteliğindedir. Aynı zamanda Ümraniye tabela ustaları kopma ya da paslanmalara karşı da demir profil yerine, etli diye tabir edilen kalın alüminyum profil kullanılması daha uygun olmaktadır derler.

Işıklı tabelalarda ise, su gideri mutlaka olmalıdır. Yine Ümraniye Tabela ışıklı tabelalarda kullanılan balast gibi elektrik tesisatı ve kanalları, üst çerçeve içine döşenerek korunaklı hale getirilmelidir diye belirtirler. Bu detaylarla ilgili de Ümraniye Tabela yine titizlikle uygulamaları gerçekleştirmektedirler. Bir başka önemli detay olarak Ümraniye Tabela flouresantın değiştirilmesi gerekebileceğine değinirler. Bu nedenle değiştirilme işlemlerine uygun şekilde imalat ve montaj yapısına sahip olmalıdır. İşin ehli olarak Ümraniye Tabela olan ustalar imalat, montaj ve bakımlarla avantaj sağlanabileceğinin ve tabelanın kullanım süresinin daha da uzatılabileceğinin altını çizmektedirler.

 

Gerçekleştirdiğimiz Projelerimize Blog sayfamızdan erişebilirsiniz.

Referanslarımıza buradan erişebilirsiniz.

Broşürümüzü buradan inceleyebilirsiniz.

Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizimle iletişime Geçiniz.

AHD Reklam Teklif Ekibi

Proje ve Teklif : ahdreklam@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir