Vinil Baskı Firmalar

Vinil Baskı Firmalar

İstanbul bölgesinde vermiş olduğumuz dijital baskı üretim ve tasarım hizmeti tüm müşteriler tarafından beğenilmiş durumdadır. Hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız, İstanbul bölgesinden bizlere ulaşabilir ve bizlerle iletişim kurabilirsiniz. İletişim kurduğunuz halde Vinil Baskı olarak sizlere hizmet verecek ve istediğiniz baskı modelini size göre uyarlayacağız.

İstediğiniz modeli öncelikle belirleyip, daha sonradan bizlerle iletişime geçip modeli farklı bir hale getirmek isterseniz. Bu isteğinize de cevap vereceğiz. Dijital tasarım hizmetleri Vinil Baskı olarak verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Vinil Baskı arasında en köklü geçmişe sahip olduğumuzu ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyi kendi bünyemizde bulundurduğumuz da doğrudur.  Vinil Baskı firmaları arasında bu kadar köklü bir geçmişle sahip olmamız bizi en üst seviyeye taşımaktadır.

İstanbul’daki En Kaliteli Vinil Baskı Firması

İstanbul Ümraniye ve İstanbul’un diğer bölgelerinde vermiş olduğumuz hizmetten herkes memnun duyduğu için, en kaliteli baskı firması olarak biliniyoruz. Vinil Baskı olarak anılmakta ve tüm isteklere cevap verebilecek bir firma olarak da biliniyoruz. Eğer sizler de farklı bir tasarım ve isteklerinize göre bir baskı üretmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçmelisiniz. Vinil Baskı genellikle isteklere cevap vermiyor fakat bizler cevap veriyor, isteklerinize göre üretim yapıyoruz. Vinil Baskı arıyorsanız ve uygun fiyatlı bir firma arayışına girdiyseniz bizleri tercih etmeniz en mantıklı seçenek olacaktır.  Vinil Baskı firmaları uzun yıllar boyunca hizmet vermemiş durumdayken, bizler en eski zamandan beri hizmet verdiğimizi söylemek isteriz.

Profesyonel Kadromuz

Profesyonel bir kadroya sahip olduğumuzdan dolayı ürettiğimiz tüm tabelalardan memnun kalacak ve uzun süreli bir kullanım elde edeceksiniz. Çünkü üreteceğimiz baskılarda en kaliteli malzemeler ve en detaylı çalışmalar bulunmaktadır. Eğer sizler de kaliteli bir çalışma yaptırmak istiyorsanız Vinil Baskı olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Vinil Baskı arasında verdiğimiz hizmet sayesinde birçok iş yeri kendi markasını bilinçli bir hale getirmiştir. Farklı tasarımlar geliştirdiğimizden dolayı, rutin bir görüntünün oluşmasına da izin vermemekteyiz. Eğer sizler de rutin görüntüden uzak kalmak istiyorsanız Vinil Baskı olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Yaptığımız üretimler ve verdiğimiz hizmetler  Vinil Baskı firmaları standartlarını en kaliteli hale getirmiştir.

Neler Yapıyoruz?

Vinil baskı genelde dış mekan da kullanılır. İç mekanlarda da diğer dijital baskı reklamlarından daha uygun fiyatta olduğu için iç mekanlarda da tercih edilir. Büyük cephelerde veya tabelalarda tercih edilir. 3 metre ve 5 metrelik boyutlarda vinil baskı yapılır. Vinil baskı piyasada daha çok branda baskı olarak bilinmektedir. Vinly, polistiren ham maddesi esaslı sarmal bir yapıya sahiptir. Reklam sektörünün ihtiyaçlarını bir hayli karşılayan branda baskı tek parça üretimle  istenilen her alana hitap etmektedir. Piyasada en çok kullanılan iki çeşit vinil vardır. Avrupa Vinil ve Uzakdoğu Vinil.  Rüzgarlı cephelerde Avrupa Vinil tercih edilirken, Uzakdoğu vinil ise daha uygun bütçelerde kısa süreli reklam çalışmaları için kullanılır. Işıklı ve ışıksız vinil seçenekleri ile birçok alanda uygulanabilir.

  • Alışveriş merkezleri
  • Ofisler
  • Mağazalar
  • Hastaneler
  • Havalimanları
  • Kafeler
  • Servis merkezleri
  • Araç Kaplama
  • Cephe Giydirme

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir